NASZA HISTORIA

Zawsze lepsza jakość

Nasza firma powstała w 2005 roku w Kielcach. Na początku stawialiśmy kroki jako sklep spożywczy i catering grillowy. Naszymi klientami były firmy, urzędy, stowarzyszenia, ale także osoby prywatne.

W latach 2007-2009 zmieniliśmy nieco profil działalności. Zaczęliśmy funkcjonować w Centrum Meblowym DEK MEBLE. Wielu klientów którzy wtedy do nas przychodzili pamięta nas pod nazwą Bar Szuflada.

To tutaj zaczął się prawdziwy catering. W 2009 roku zmieniliśmy nazwę na KAAN, oraz rozpoczęliśmy współpracę z Halą Targów Kielce. Od tej pory skupiliśmy się na organizowaniu imprez okolicznościowych u klienta. Urodziny, Komunie, Chrzciny, festyny rodzinne czy firmowe - to wszystko stanowiło serce naszej działalności. Dostarczaliśmy najlepszej jakości dania. Oprócz jedzenia zapewnialiśmy także namioty, obsługę czy sprzęt gastronomiczny.

W wyżej wspomnianym Centrum Targowym Kielce powstała Restauracja KAAN - lokal obsługujący gości, klientów targów i nie tylko.

Niestety przez pandemię koronawirusa nasza działalność została zawieszona. Od 17 listopada 2021 roku wracamy na rynek z nową restauracją: Vegeteran!

Oferujemy kuchnię wegetariańską i wegańską, przede wszystkim w zestawach abonamentowych na cały tydzień.

Pozostańmy w kontakcie

Adres

Teren Targów Kielce
ul. Zakładowa 1
Hala C

Kontakt

+48 514 183 483
cateringkaan@gmail.com